300 часа олимпийска програма

- реклама -

300 часа олимпийска програма от Лондон по БНТ

 

Тереза Маринова е новото лице на обществената медия

  

На 15 юли по повод старта на Летните олимпийски игри в Лондон БНТ представи на открито събитието „Да вдъхновим едно поколение!”. То се състоя пред зала „Армеец”. Зрители, представители на медии и гости се запознаха с програмата на Олимпиадата, коментаторите, водещите и новото лице в спортния екип на медията – Тереза Маринова. За първи път в екипа на БНТ е включен олимпийски медалист, който ще води свое предаване – шампионката в тройния скок от игрите Сидни’2000 г. Всичко това се случи на живо в ефира на предаването „Спортна треска”. Главният продуцент на Продуцентски център „Спорт” Методи Манченко, обясни че всеки един от 17-те състезателни дни, националната телевизия ще излъчва по 18 часа спортна програма, от 10:15 сутринта до 06:00 часа на следващата сутрин или общо 300 часа продукция за цялата Олимпиада. Акцентът разбира се ще бъде българското участие на Игрите. Тереза Маринова сподели, че за нея участието в отразяването на Игрите е изключително удоволствие. Шампионката каза, че отдавана мечтае да се занимава с телевизия. за да получи отговори на въпросите, които не са й били задавани докато е била активен спортист .

 

Сред гостите на събитието бяха Станка Златева, Мария Гроздева, Илияна Раева и нейните момичета, отборът по борба, министърът на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков и много други.

На сцената пред залата за първи път прозвуча и българската версия на официалния химн на Олимпиадата „Навсякъде по света” в изпълнение на Рафи, Ангел, Мойсей и Криско.

В 18.00 ч. Българската олимпийска делегация беше изпратена от министър Нейков, представители на Български олимпийски комитет, олимпийски легенди и гости. Воля, сила и шанс за успех пожела на родните спортисти министър Нейков. Успех им пожела и президентът Росен Плевнелиев в специален поздравителен адрес.

 

Студийна програма на БНТ от Лондон

 

Студийната програма на БНТ е концентрирана в 2 основни периода – преди началото на сутрешните стартове /около 11:30 българско време/ и преди началото на вечерните /от 20:30 ч. българско време/:

–         „Линия Лондон” е обзор на изминалия ден – всички шампиони и резултати на едно място – всяка сутрин от 10:15 ч.

–         „Олимпиадата с Тереза Маринова” е ежедневно олимпийско ток шоу, непосредствено след „Линия Лондон”. Негов домакин е една от българките, донесли 53 златни олимпийски медала на страната ни. В студиото в Лондон тя ще бъде в компанията на Боряна Тончева и Цветелина Абрашева. В предаването гости ще бъдат български участници на игрите и техните треньори, олимпийски легенди, доброволци и интересни личности. С ексклузивни интервююта и репортажи тук ще разберете за постиженията на българите от предния ден. Друга цел в тази част от олимпийската програма на БНТ е да разкаже на младите за традицията в Олимпийските игри от нейната забавно-познавателна страна, напълно в съответствие с мотото на 30-ото издание на олимпиадата: „Да вдъхновим едно поколение!” Затова ще допринесат и рубриките: Легенди (разказва за български спортисти, постигнали забележителни резултати на предишни Олимпийски игри); Олимпийски парк (представя спортните съоръжения в Лондон); Сърцето на Лондон (представя културното лице на Олимпиадата, българската общност в Лондон, както и забележителностите на града); 10 топ ексцентрика (представя накратко най-ексцентричните спортисти в историята на игрите); Мит или истина (разказва за спортни постижения – възможно ли е това?).

–         „Днес на игрите” е вечерен обзор от 20:30 ч. с водещи Камен Алипиев и Методи Манченко. Предаването ще прави пълен преглед на случилото се до този момент с българските спортисти през изминалия ден на Олимпиадата. Репортерите на БНТ: Антония Близнакова, Иван Петров, Свобода Маданска и коментаторите ще представят ексклузивни интервюта, репортажи и непосредствените им впечатления от случващото се в олимпийския парк и на останалите арени с българско участие в Лондон. В „Днес на игрите” зрителите ще научават всичко за програмата на БНТ и акцентите в българското участие за вечерта, чрез преки връзки с коментаторите по стадиони, басейни и зали. Рубриката Шампиони на деня” ще отразява златните медалисти до този момент и класирането по медали; пресконференции и любопитни материали от деня ще бъдат представени в хрониката Пръски от Темза”

 

Програма на БНТ за излъчванията на живо на Игрите

 Програмата ще претърпи промени в зависимост от българското участие – все още не са ясни мачовете на Григор Димитров и Цветана Пиронкова в турнира по тенис, на Петя Неделчева в надпреварата по бадминтон и др. В зависимост от класирането на българите след груповата фаза на волейбола ще бъдат включени и техните мачове.

 

26 юли, четвъртък:

 

– 22:00-22:30 – Днес на игрите, студио

 

 

 

27 юли, петък:

 

– 22:00-23:00 – Днес на игрите, студио

 

– 23:00-02:00 – Церемония по откриване на Летните олимпийски игри в Лондон /пряко предаване/

 

 

 

28 юли, събота:

 

– 10:00-11:30 – Церемония по откриване на Летните олимпийски игри в Лондон /запис/

 

– 11:30-12:00 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 12:30-13:00 – Колоездене /мъже/

 

– 13:00-13:15 – Стрелба /10 м. въздушна пушка, жени, финал/

 

– 13:15-15:00 – баскетбол /квалификация, жени, в паузата колоездене/

 

– 15:00-15:30 – Колоездене /мъже/

 

– 15:30-17:00 – Бокс, мъже (56-75 кг.)

 

– 17:00-17:30 – Колоездене мъже /шосе/

 

– 17:30-17:50 – Стрелба /мъже, 10 метра, въздушен пистолет/

 

– 17:50-18:00 – Колоездене /мъже, шосе/

 

– 18:00-20:00 – Тенис І кръг

 

– 20:00-21:30 – Днес на игрите, студио

 

– 21:30-22:55 – Плуване /серии/

 

– 22:55-00:00 – Бокс /мъже, 56, 75 кг./

 

– 22:55 – 00:00 – Спортна гимнастика /мъже, квалификация – Йордан Йовчев/

 

– 00:00-01:30 – Баскетбол /квалификация, жени, САЩ-ОАЕ/

 

– 01:30-02:30 – Фехтовка /жени, рапира, индивидуално/

 

– 02:30-03:40 – Вдигане на тежести /финал, жени, до 48 кг./

 

– 03:40-04:30 – Бокс /мъже, 56, 75 кг./

 

– 04:30-06:00 – Волейбол /жени, Бразилия-Турция/

 

– 06:00-06:30 – Линия Лондон, студио

 

 

 

29 юли, неделя:

 

– 10:00-10:30 – Линия Лондон, студио

 

– 10:30-11:30 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 11:30-13:00 – Волейбол /мъже, Великобритания-България/

 

– 13:00-13:45 – Днес на игрите, студио

 

– 13:45-14:05 – Стрелба /жени, 10 метра, пневматичен пистолет, финал/

 

– 14:05-14:50 – Плажен волейбол

 

– 14:50-15:30 – Колоездене /жени, шосе/

 

– 15:30-16:30 – Бокс /60 и 69 кг./

 

– 16:30-18:15 – Баскетбол /мъже, САЩ- Франция, на почивката колоездене/

 

– 18:30-19:10 – Вдигане на тежести /жени до 53 кг./

 

– 19:30-19:50 – Скокове вода /жени, трамплин 3 м./

 

– 19:50-20:00 – Линия Лондон, студио

 

– 20:30-21:30 – Днес на игрите, студио

 

– 21:30-23:00 – Плуване /полуфинал и финал/

 

– 23:00-00:30 – Волейбол /мъже, Италия-Полша/

 

– 00:30-02:00 – Баскетбол /мъже, Бразилия-Австралия/

 

– 02:00-02:45 – Спортна гимнастика

 

– 02:45-03:45 – Вдигане на тежести /мъже до 56 кг./

 

– 03:45-04:30 – Фехтовка /сабя, мъже, полуфинал и финал/

 

– 04:30-06:30 – Тенис

 

 

 

30 юли, понеделник:

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-12:00 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 12:30-14:15 – Футбол /Великобритания – ОАЕ/

 

– 14:15-14:35 – Стрелба /мъже, въздушна пушка/

 

– 14:35-16:15 – Тенис

 

– 16:15-17:00 – Бокс /категория 52 и 81 кг./

 

– 17:00-17:55 – Скокове във вода – синхронни /мъже, кула 10 м./

 

– 17:55-18:00 – Линия Лондон, студио

 

– 18:30-19:10 – Щанги /Жени, 58 кг., Боянка Костова/

 

– 19:10-20:00 – Спортна гимнастика /мъже, отборно, финали/

 

– 20:30-21:05 – Спортна гимнастика /мъже, отборно, финали/

 

– 21:05-21:30 – Днес на игрите, студио

 

– 21:30-23:03 – Плуване

 

– 23:03-00:30 – Баскетбол /жени, Русия-Бразилия/

 

– 00:30-01:40 – Вдигане на тежести /мъже 62 кг./

 

– 01:40-03:30 – Волейбол /жени, САЩ-Бразилия/

 

– 03:30-04:20 – Плажен волейбол

 

– 04:20 – 05:30 – Бокс /52 и 81 кг./

 

– 05:30-06:30 – Фехтовка /шпага, жени, финали/

 

 

 

31 юли, вторник

 

– 10:15-11:00 – Линия Лондон, студио

 

– 11:00-11:50 – Плажен волейбол

 

– 11:50-12:00 – Линия Лондон, студио

 

– 12:30-13:30 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 13:30-15:00 – Волейбол /мъже, Полша – България/

 

– 15:00-16:30 – Баскетбол /мъже, Австралия-Испания/

 

– 16:30-17-00 – Бокс /49 и 64 кг, Александров/

 

– 17:00-17:50 – Скокове във вода /синхронни, жени, кула 10 м./

 

– 17:50-18:00 – Линия Лондон, студио;

 

– 18:30-20:00 – Тенис

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите, студио;

 

– 20:50-21:30 – Спортна гимнастика /жени, отборно, финали/

 

– 21:30-23:00 – Плуване /финали/

 

– 23:00-23:45 – Баскетбол /Франция-Аржентина, ІІ част/

 

– 23:45-00:00 – Бокс

 

– 00:00-01:30 – Волейбол /мъже, Бразилия-Русия/

 

– 01:30-03:15 – Волейбол /Италия – Аржентина/

 

– 03:15-04:15 – Фехтовка /мъже, рапира/

 

– 04:15-05:00 – Бокс /49, 64 кг./

 

– 06:05-06:30 – Кану-Каяк /бързи води, финал, мъже, едноместно кану/

 

 

 

1 август, сряда:

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-12:00 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 12:30-13:40 – Гребане /полуфинали и финали/

 

– 13:40-15:30 – Линия Лондон, студио

 

– 15:30-14:40 – Гребане /полуфинали и финали/

 

– 14:40-17:00 – Тенис /прекъсвания за български мачове в бокса/

 

– 17:00-17:30 – Бокс /категория 56кг. и 91 кг./

 

– 17:30-18:00 – Спортна стрелба /жени, 25 м., пистолет/

 

– 18:30-19:10 – Вдигане на тежести /жени, 69 кг./

 

– 19:10-20:00 – Спортна гимнастика /мъже, индивидуален многобой/

 

– 20:30-21:00 – Спортна гимнастика /мъже, индивидуален многобой/

 

– 21:00-21:30 – Днес на игрите, студио

 

– 21:30-23:00 – Плуване

 

– 23:00-00:00 – Бокс /56 и 91 кг./

 

– 00:00-00:15 – Линия Лондон, студио

 

– 00:15-02:00 – Баскетбол /жени, квалификация, в паузата Бокс/

 

– 02:00-03:45 – Волейбол /САЩ-Китай/

 

– 03:45-04:30 – Вдигане на тежести /мъже, 77 кг./

 

– 04:30-05:00 – Фехтовка /жени, шпага/

 

– 05:00-05:15 – Колоездене /жени/

 

– 05:15-05:30 – Колоездене /мъже/

 

– 05:30-06:00 – Кану-Каяк /мъже, бързи води, финали/

 

– 06:00-06:30 – Скокове вода /синхронно, мъже, трамплин, 3м./

 

 

 

2 август, четвъртък

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-12:00 – Футбол /Великобритания – Уругвай, запис от 1 август/

 

– 12:30-13:30 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 13:30-15:00 – Волейбол /Мъже, Австралия-България/

 

– 15:00-15:50 – Гребане /полуфинали и финали/

 

– 15:50-16:00 – Плуване /серии/

 

– 16:00-17:30 – Тенис /четвъртфинали мъже, жени и полуфинали на двойки/

 

– 17:30-17:50 – Стрелба с лък /жени, финал/

 

– 17:50-18:00 – Линия Лондон, студио

 

– 18:30-20:00 – Спортна гимнастика /жени, многобой/

 

– 20:30-21:30 – Днес на игрите, студио

 

– 21:30-22:45 – Плуване /финали/

 

– 22:55-23:45 – Волейбол /Бразилия-САЩ/

 

– 23:45-00:15 – Бокс /60, 75 кг./

 

– 00:15-02:00 – Баскетбол /мъже, квалификации /

 

– 02:00-04:00 – Волейбол /Полша-Аржентина/

 

– 04:00-04:30 – Кану-Каяк /бързи води/

 

– 04:30-05:30 – Тенис на маса

 

– 05:30-06:30 – Фехтовка /жени, рапира, отборно/

 

 

 

3 август, петък

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-12:00 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 12:30-13:30 – Лека атлетика /квалификации/

 

– 13:30-14:00 – Гребане /финали/

 

– 14:00-14:15 – Стрелба /мъже, пушка/

 

– 14:15-16:00 – Тенис /полуфинали/

 

– 16:00-16:20 – Гребане /финали/

 

– 16:20-16:30 – Линия Лондон, студио

 

– 16:30-17:00 – Стрелба /бърза, пистолет/

 

– 17:00-17:30 – Бокс /мъже, 52 и 69 кг./

 

– 17:30-17:35 – Линия Лондон, студио

 

– 17:35-18:00 – Гимнастика /мъже, скокове на батут, финали/

 

-18:30-20:00 – Тенис /полуфинали/

 

– 20:30-21:00 – Днес на игрите, студио

 

– 21:00-21:30 – Лека атлетика /финали/

 

– 21:30-22:30 – Плуване /финали/

 

– 22:30-23:55 – Лека атлетика /финали/

 

– 23:55-01:00 – Вдигане не тежести /мъже, 85 кг. Стоицов/

 

– 01:00-02:00 – баскетбол /жени, квалификации/

 

– 02:00-04:00 – Волейбол /жени, САЩ-Сърбия/

 

– 04:00-05:00 – Бокс /52 и 69 кг./

 

– 05:00-05:45 – Фехтовка /мъже, сабя, отборно/

 

– 05:45-06:15 – Колоездене /мъже, отборно/

 

– 06:15-06:30 – Стрелба с лък

 

 

 

4 август, събота

 

– 10:30-11:00 – Линия Лондон, студио

 

– 11:00-11:50 – Плажен волейбол

 

– 11:50-12:00 – Линия Лондон

 

– 12:30-13:15 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 13:15-13:50 – Лека атлетика, квалификации

 

– 13:50-14:40 – Гребане /финали/

 

– 14:40-14:45 – Линия Лондон, студио

 

– 14:45-15:05 – Стрелба /жени, пушка от 3 позиции/

 

– 15:05-15:30 – Лека атлетика /квалификации/

 

– 15:30-16:00 – Бокс /49, 64, 81 кг./

 

– 16:00-18:00 – тенис /финал, жени/

 

– 18:00-18:30 – Бокс /49, 64, 81 кг./

 

– 18:30-20:00 – Баскетбол /квалификации/

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите, студио

 

– 20:50-22:00 – Лека атлетика /финали, комбинирано с плуване/

 

– 22:00-23:30 – Волейбол /България-Аржентина/

 

– 23:30-00:15 – Лека атлетика /финали/

 

– 00:15-00:55 – Плуване /финали/

 

– 00:55-01:10 – Бокс /49, 64, 81 кг./

 

– 01:10-02:40 – Волейбол /Русия-САЩ/

 

– 02:40-04:30 – Волейбол /Бразилия-Сърбия/

 

– 04:30-05:30 – Вдигане на тежести /мъже, 94 кг. Финал/

 

– 05:30-05:55 – Гимнастика /батут, жени/

 

– 05:55-06:15 – Колоездене /писта, отборно, жени/

 

– 06:15-06:30 – Линия Лондон, студио

 

 

 

5 август, неделя

 

– 10:00-10:15 – Линия Лондон, студио

 

– 10:15-12:00 – Футбол /четвъртфинал, запис от 4 август/

 

– 12:30-14:00 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 14:00-14:30 – Тенис /финал смесени двойки/

 

– 14:30-14:50 – Стрелба /мъже, 50 м., пистолет/

 

– 14:50-15:00 – Тенис /финал, смесени двойки/

 

– 15:00-15:30 – Борба /класически стил, 55 кг., 75 кг./

 

– 15:30-16:00 – Тенис /финал, смесени двойки/

 

– 16:00-16:15 – Бокс /жени, 51 кг., 60 кг., 75 кг./

 

– 16:15-16:30 – Борба /класически стил, 55 и 74 кг./

 

– 16:30-18:30 – Тенис /финал, мъже/

 

– 18:45-19:45 – Гимнастика /финали, мъже/

 

– 19:45-20:00 – Борба /класически стил, 55 и 74 кг./

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите,. Студио

 

– 20:50-22:50 – Лека атлетика /финали/

 

– 22:50-23:00 – Бокс /56 и 91 кг./

 

– 23:00-23:50 – Лека атлетика /финали/

 

– 23:50-00:30 – Бокс /56 и 91 кг./

 

– 00:30-00:40 – Линия Лондон, студио

 

– 00:40-02:40 – Волейбол /жени, Италия-Русия/

 

– 02:40-03:50 – Вдигане на тежести /финал 75 кг., жени/

 

– 03:50-04:40 – Бокс /56 и 91 кг./

 

– 04:40-05:10 – Скокове във вода /3м. трамплин, жени/

 

– 05:10-06:10 – Бадминтон /мъже, финал/

 

– 06:10-06:30 – Колоездене

 

 

 

6 август, понеделник

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-11:30 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 11:30-12:00 – Кану-Каяк /полуфинал/

 

– 12:30-13:30 – Кану-Каяк /полуфинали/

 

– 13:30-15:00 – Волейбол /Русия-Сърбия/

 

– 15:00-15:45 – Борба /класически стил, 60; 84; 120 кг./

 

– 15:45-16:00 – Стрелба /мъже, пушка, 50 м./

 

– 16:00-16:35 – Гимнастика /финал на уредите, халки/

 

– 16:35-16:45 – Лека атлетика /квалификации, жени, 1500 м./

 

– 16:45-18:15 – Волейбол /България-Италия/

 

– 18:15-18:30 – Бокс /жени, 51, 60, 75 кг./

 

– 18:30-19:00 – Борба /класически стил, 60; 84; 120 кг./

 

– 19:00-20:00 – Гимнастика /финал на уреди;/

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите, студио

 

– 20:50-23:40 – Лека атлетика /финали 23:35-00:15/

 

– 23:40-00:15 – Борба /класически стил /60; 84; 120 кг./

 

– 00:15-02:00 – Баскетбол /мъже, предварителна група, Аржентина-САЩ/

 

– 02:00-03:00 – Вдигане на тежести /мъже, 105 кг. Финал/

 

– 03:00-04:30 – Волейбол / Бразилия-Германия/

 

– 04:30-06:00 – Баскетбол /Испания-Бразилия/

 

– 06:00-06:15 – Бокс /мъже, четвъртфинали + 91 кг./

 

– 06:15-06:30 – Колоездене /спринт, мъже/

 

 

 

7 август, вторник

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-11:30 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 11:30-12:00 – Кану-Каяк /серии, полуфинали/

 

– 12:30-14:30 – лека атлетика /квалификации/

 

– 14:30-15:00 – Кану-Каяк /полуфинали/

 

– 15:00-16:00 – Борба /мъже, класически стил, 66 и 96 кг./

 

– 16:00-17:50 – Баскетбол /жени, четвъртфинал/

 

– 17:50-18;00 – Линия Лондон, студио

 

– 18:30-20:00 – Спортна гимнастика /греда и земя жени, успоредка и висилка, мъже/

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите, студио

 

– 20:50-23:20 – Лека атлетика /финали/

 

– 23:20-00:20 – Вдигане на тежести /Чолаков/

 

– 00:20-02:00 – Футбол /мъже, полуфинал/

 

– 02:00-03:30 – Волейбол /жени, четвъртфинал/

 

– 03:30-04:30 – Скокове във вода /3 м. трамплин, мъже/

 

– 04:30-05:00 – Бокс /мъже, четвъртфинали, 52 и 69 кг./

 

– 05:00-05:30 – Борба /66 и 96 кг./

 

– 05:30-06:20 – Плажен волейбол

 

– 06:20-06:30 – Линия Лондон, студио

 

 

 

8 юли, сряда

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-11:30 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 11:30-11:45 – Кану-Каяк /финали/

 

– 11:45-12:00 – Олимпиадата в Тереза Маринова

 

– 12:30-12:50- Кану-Каяк /финали/

 

– 12:50-14:24 – Лека атлетика /серии/

 

– 14:24-15:30 – Синхронно плуване

 

– 15:30-16:00 – Бокс /жени, полуфинали, 51; 60 и 75 кг./

 

– 16:00-17:50 – Баскетбол /мъже, четвъртфинал/

 

– 17:50-18:00 – Линия Лондон, студио

 

– 18:30-20:00 – Волейбол /мъже четвъртфинал/

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите, студио

 

– 20:50-23:30 – Лека атлетика /финали/

 

– 23:30-00:15 – Бокс /мъже, 46, 64, 81 кг., четвъртфинали/

 

– 00:15-02:00 – Баскетбол /мъже четвъртфинал/

 

– 02:00-04:00 – Волейбол /мъже, четвъртфинал/

 

– 04:00-05:00 – Бокс /мъже, 46, 64, 81 кг., четвъртфинали/

 

– 05:00-05:50 – Плажен волейбол /финал, жени/

 

– 05:50-06:30 – Линия Лондон, студио

 

 

 

9 август, четвъртък

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-11:30 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 11:30-12:00 – Кану-Каяк /финали/

 

– 12:30-12:50 – Кану-Каяк /финали/

 

– 12:50-14:00 – Лека атлетика /серии/

 

– 14:00-15:00 – Художествена гимнастика /квалификации, индивидуално/

 

– 15:00-15:25 – Борба /жени, 55 и 72 кг./

 

– 15:25-15:45 – Гимнастика /квалификации, индивидуално/

 

– 15:45-16:10 – Борба /жени, 55 кг и 72 кг./

 

– 16:10-16:40 – Художествена гимнастика /квалификации, индивидуално/

 

– 16:40-16:50 – Борба /жени, 55 кг и 72 кг./

 

– 16:50-17:45 – Художествена гимнастика /квалификации, ансамбли/

 

– 17:45-18:00 – Линия Лондон, студио

 

– 18:30-20:00 – Волейбол /жени, полуфинал/

 

– 20:30-21:15 – Днес на игрите, студио

 

– 21:15-23:00 – Лека атлетика /финали/

 

– 23:00-23:50 – Плажен волейбол /мъже, финал/

 

– 23:50-00:20 – Днес на игрите. Студио

 

– 00:20-01:20 – Водна топка /жени, финал/

 

– 01:20-02:50 – Баскетбол /жени, полуфинал/

 

– 02:50-03:50 – Бокс /жени, 51, 60, 75 кг, финал/

 

– 03:50-05:20 – Баскетбол /жени, полуфинал/

 

– 05:20-06:20 – Скокове във вода /10 м., кула, жени/

 

– 06:20-06:30 – Линия Лондон, студио

 

 

 

10 август, петък

 

– 10:15-10:45 – Линия Лондон, студио

 

– 10:45-11:30 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 11:30-11:50 – Кану-Каяк /серии/

 

– 11:50-12:00 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 12:30-14:00 – Футбол /жени, финал, запис от 9 август/

 

– 14:00-14:05 – Плуване /мъже открити води, 10 км., Петър Стойчев/

 

– 14:05-14:15 – Кану-Каяк /финали/

 

– 14:15-14:50 – Художествена гимнастика /квалификации индивидуално/

 

– 14:50-15:00 – Плуване /мъже, открити води, 10 км./

 

– 15:00-15:20 – Борба /свободен стил мъже, 55, 74 кг./

 

– 15:20-15:30 – Плуване /мъже, открити води, 10 км./

 

– 15:30-16:30 – Бокс /мъже, полуфинали 49, 56, 64, 75, 91 кг./

 

– 16:30-17:45 – Художествена гимнастика /квалификации, индивидуално/

 

– 17:45-18:00 – Линия Лондон, студио

 

– 18:30-19:30 – Бокс /56, 91 кг./

 

– 19:30-20:00 – Днес на игрите, студио

 

– 20:30-21:30 – Днес на игрите, студио

 

– 21:30-23:00 – Лека атлетика /финали/

 

– 23:00-01:00 – Баскетбол /мъже, полуфинал, на почивката атлетика/

 

– 01:00-01:30 – Днес на игрите, студио

 

– 01:30-02:30 – Бокс /мъже, 52, 60, 69, 81, +91 кг., полуфинали/

 

– 02:30-03:00 – Борба / свободен стил, мъже, 55, 74 кг., финал/

 

– 03:33-05:00 – Волейбол /мъже, полуфинал/

 

– 05:00-06:15 – Хандбал /мъже, полуфинал/

 

– 06:15-06:30 – Колоездене /ВМХ, полуфинал и финал/

 

 

 

11 август, събота

 

– 10:00-11:30 – Баскетбол /мъже, полуфинал, запис от 10 август/

 

– 11:30-12:00 – Линия Лондон, студио

 

– 12:30-13:30 – Олимпиада с Тереза Маринова, студио

 

– 13:30-14:30 – Кану-Каяк /финал/

 

– 14:30-15:00 – Линия Лондон, студио

 

– 15:00-15:30 – Борба /свободен стил, мъже, 60, 84, 120 кг./

 

– 15:30-16:15 – Художествена гимнастика /финали, индивидуален многобой/

 

– 16:15-16:25 – Борба /свободен стил, мъже, 60, 84, 120 кг./

 

– 16:25-17:00 – Художествена гимнастика /финали, индивидуален многобой/

 

– 17:00-19:00 – Футбол /финал, в паузата борба/

 

– 19:00-19:45 – Художествена гимнастика /финали/

 

– 19:45-20:00 – Борба /или Линия Лондон/

 

– 20:30-20:50 – Днес на игрите, студио

 

– 20:50-23:00 – Лека атлетика

 

– 23:00-00:30 – Бокс /финали/

 

– 00:30-02:00 – Баскетбол /жени, финал/

 

– 02:00-04:00 – Волейбол /жени, финал/

 

– 04:00-04:45 – Борба /свободен стил, мъже/

 

– 04:45-05:05 – Модерен петобой

 

– 05:05-06:20 – Скокове във вода /10 м., кула/

 

– 06:20-06:30 – Линия Лондон

 

 

 

12 август, неделя

 

– 10:00-10:30 – Линия Лондон, студио

 

– 10:30-12:00 – Хокей на трева /мъже, запис от 11 август/

 

– 12:30-13:00 – Олимпиада с Тереза Маринова

 

– 13:00-13:30 – Маратон /мъже/

 

– 13:30-15:05 – Днес на игрите, студио /Волейбол и Баскетбол бронз/

 

– 15:05-15:15 – Маратон /мъже, финал/

 

– 15:15-15:30 – Днес на игрите, студио

 

– 15:30-16:45 – Художествена гимнастика /ансамбли, финал/

 

– 16:45-17:00 – Днес на игрите/Бокс /финал/

 

– 17:00-17:45 – баскетбол /финал, мъже/

 

– 17:45-18:00 – Днес на игрите, студио

 

– 18:00-18:50 – Баскетбол /мъже, финал/

 

– 19:05-19:50 – Бокс /52, 60, 69, 81, +91 кг., финали/

 

– 19:50-20:00 – Днес на игрите, студио

 

– 20:30-20:45 – Днес на игрите, студио

 

– 20:45-22:45 – Волейбол /мъже, финал/

 

– 22:45-23:00 – Днес на игрите, студио

 

– 23:00-01:30 – Церемония по закриването на летните олимпийски игри

 

– 01:30-03:00 – Водна топка /финал/

 

– 03:00-03:30 – Борба /66, 69 кг., финал/

 

– 03:30-05:00 – Хандбал /мъже, финали/

 

 

 

- реклама -
- реклама -
- реклама -
- реклама -

Галерия Аросита представя / AROSITA Gallery presents Борис Колев /  Boris Kolev

24. 09. 2020 – 08. 10. 2020 НОВИ ГРАДСКИ ЛЕГЕНДИ И МИТОВЕ /  NEW URBAN LEGEND AND MYTHS              Основно влияние за създаването на тази изложба...

Милена Цанева – „Броеница. Из гънките на паметта“ (откъс)

Излезе от печат книгата на проф. д-р Милена Цанева „Броеница. Из гънките на паметта“, пъстра и неизбродима галерия от спомени, ценен дар за любознателния...

Топ 10 на книжарници „Сиела“ за 14-20.09.2020

  Крадецът на праскови, Автор: Емилиян Станев, Издателство: Сиела https://ciela.com/kradetsat-na-praskovi-emiliyan-stanev.html   Менгеле - Ангелът на смъртта, Автор: Дейвид Маруел, Издателство: Сиела https://ciela.com/mengele-angelat-na-smartta.html   Дневникът на един дръндьо -...

Дубравка Угрешич – „Американски речник“ (откъс)

 REFUGEE – Откъде сте? – пита ме млад фламандски фотограф, опитвайки се с въпроса си да смекчи напрегнатото ми лице. – От Загреб – отговарям. – А...

Балкански лидер е финалист за Строителните Оскари 2020

Президентът на Северна Македония връчи първото отличие за NASTEL BUSINESS CENTER Една от най-успешните строителни компании на Балканите е финалист за престижния конкурс за Луксозно...

Арман Бабикян: Протестът изхвърли Борисов зад Околовръстното шосе

„Протестът постигна много неща. Трудно си даваме сметка за това, но България със сигурност не изглежда по същия начин, по който преди...