МЕСЕЧНА ПРОГРАМА МАРТ 2020 – НОВ ТЕАТЪР НДК

5-ти  март Четвъртък  19.30 часа / АНТИХРИСТ

По едноименния роман на Емилиян Станев

Драматизация и режисура Бойко Илиев

Актьори Елена Петрова, Веселин Калановски,

Ники Сотиров и Любомир Ковачев

Продукция Нов Театър НДК

6-ти  март Петък  19.30 часа / НИЩО ПО-ХУБАВО

Моноспектакъл на Жулиета Колева

Автор Оливер Буковски

Режисьор Стефан Къшев

Сценография и костюми Жулиета Колева

Муз. оформление Стефан Къшев

8-ми  март Неделя  19.30 часа / УСЕЩАНЕ ЗА ЛЮБОВ

Участват Бойка Велкова и Ивайло Захариев

Режисьор Бойка Велкова

Музика Теодосий Спасов

10-ти  март Вторник  19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ

По романа на Лив Улман  „Промяна”

Идея, драматизация и изпълнение  Йоана Буковска – Давидова

Режисура  Гергана Димитрова

Продукция  “Организация за съвременно изкуство и култура – 36 маймуни”

11-ти  март Сряда  19.30 часа / КОГАТО ГРЪМ УДАРИ

Автор П.К.Яворов

Режисьор Бойко Илиев

Участват Мила Топалова, Любомир Бояджиев, Ивайло Симеонов, Асен Таков, Микаела Берчева

Художник Тодор Деков

Продукция ДТ„Драгомир Асенов” – Монтана

12-ти  март Четвъртък  19.30 часа / РОБЕРТО ЗУКО

по Бернар-Мари Колтес

Режисура Савина Бързева, Илиян Марков

Сценография и костюми Бояна Бъчварова

Участват Алекс Фанди, Александър Йончев, Борис Бояджиев, Ева Ганчева, Елена Захариева, Елена Коляшева, Жоржета Иванова, Славина Кюркчиева, Калина Георгиева, Катерина Стоева, Нина Ангелова, Радина Иванова, Симеон Георгиев, Яна Пенчева

Продукция “Театър О3”

17-ти  март Вторник  20.00 часа / 8.15 НА ОРЛОВ

По  Уди Алън

Режисьор  Георги Грозев

Участват  Петя Любомирова, Мартин Вълчев, Калоян Янев

Продукция Творческа къща “Grozevarde”

18-ти  март Сряда  19.30 часа / ЛОШИ ДЕЦА

Моноспектакъл на БОРЯНА ПЕНЕВА

По едноименната пиеса на Михаела Михайлова

със специалното участие на журналистката Ваня Богданова

19-ти  март Четвъртък  19.30 часа / ЛОШИ ДЕЦА

Моноспектакъл на БОРЯНА ПЕНЕВА

По едноименната пиеса на Михаела Михайлова

със специалното участие на журналистката Ваня Богданова

                                                                                                                                                          

20-ти  март Петък  19.30 часа / СЪНОДИВА

По пиесата „Самодива”

Автор и режисьор Красимира Дуковска

Художник Елица Стефанова, Симона Крушкина

Музика Константин Кучев

Участват Росица Гевренова, Християна Стоименова, Веселина Бояджиева, Божидар Михайлов

Продуцент „Райза Вилм Прадакшънс”

22-ри  март Неделя  19.30 часа / ПОРУЧИК БЕНЦ

Автор  Димитър Димов

Драматизация и режисура  Бойко Илиев

Сценография  Ренета Стаменова

Музикално оформление  Ники Илиев

Актьори  Йоана Буковска-Давидова, Любомир Ковачев, Ивайло Захариев

Продукция  ДТ“Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

23-ти  март Понеделник  19.30 часа / МЪЖЕТЕ НА ЕДИТ ПИАФ

Моноспектакъл на МИРОСЛАВА РАДЕВА

Режисьор Бойко Илиев

Либрето Мирослава Радева

Музика и музикална адаптация Александър Кипров

24-ти  март Вторник  14.00 часа / МАМИНОТО ДЕТЕНЦЕ

Режисьор Съби Събев

Сценография и костюмите Галина Абаджимаринова

Участват Атанас Махнев, Маргарита Маркова, Йордан Любомиров, Никола Шопов, Цветан Колев, Горица Радева

24-ти  март Вторник  19.30 часа / ЩУРЧЕТО – УБИЕЦЪТ НА БОТЕВ

По романа “Неговата любима“ от  Неда Антонова

Моноспектакъл на Димитър Селенски

Постановка  Георги Кайцанов

Сценограф  Светлана Урумова

Продукция  ДТ “Гео Милев”, Стара Загора

25-ти  март Сряда  12.00 часа / ИНДЖЕ

Автор Йордан Йовков

Режисьор Симона Попова

Сценография и костюми Верджиния Додова

Музикалана среда Даниана Коева, Виктор Липовски

С участието на Емилиян Десподски, Калина Липовска, Йоана Богданова, Ралица Попова, Мартин Ромеов, Павел Петков, Людмил Димитров, Валентин Илиев, Катерина Липовска, Нелия Чалъкова, Ивет Стоименова, Йоана Попова, Никола Михайлов

Продукция “Inversia”

25-ти  март Сряда  19.30 часа / С / ЗВЯРА В ЧОВЕКА

Драматургия и режисура Цвета Балийска

Сценография Велина Мавродиева музика: Боян Христов

Хореограф Петя Попова
Участват Авенир Михайлов, Георги Георгиев, Емона Соколова, Ситара Славова, София Балашлъкова, Виктория Винклер, Киара Тодорова, Белослава Петрова, Никол Щериева, Мария Попова,Мира Апостолова, Мартина Занева, Мария- Елиза Бумбарова, Деница Петрова, Виктория Цветкова, Яна Грозданова, Ана Велева

 

26-ти  март Четвъртък  19.30 часа / ТЪРНОВСКАТА ЦАРИЦА

По едноименната повест на Емилиян Станев
Драматизация и режисура Бойко Илиев

Костюми Жанета Иванова

Сценография Теодор Даскалов

Участват  Елена Петрова, Мариела Топалова, Таня Карбова, Николай Сяров, Веселин Борисов, Марияна Бранкованова, Цветана Благоева, Даниел Найденов

Продукция  ДТ“Антон Страшимиров” – гр.Разград

 

27-ми  март Петък  19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ

Моноспектакъл на  Иван Юруков

Автор  Александър Урумов

Режисьор  Иван Юруков

Композитор  Михаил Шишков – баща

Продукция ПК “Вагабонти”

29-ти  март Неделя  19.30 часа ПРЕМИЕРА / ГЛАВА В СТЕНАТА

Моноспектакъл на Методи Вълчев по Ерик Богосян

 

30-ти  март Понеделник  19.30 часа / КОМЕДИАНТКАТА

Моноспектакъл на Мая Бежанска

Музика Константин Цеков

Продукция ДКТ Сливен

31-ви  март Вторник  19.30 часа / СЕКС, НАРКОТИЦИ И HIPHOP

По мотиви на Ерик Богосян
Постановка 
Станислав Дойнов
Участват
Станислав Дойнов, Траян Костов и Александър Христов
Музикално оформление Павел Панов

Продукция „Дойнов Арт Ентъртейнмънт”

 

Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър НДК са от 19.30 часа, а представленията за деца – от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението 02/4263956 и 0886501703 или Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400