Кръстьо Църов: Единствено опит им липсва на нашите момчета

България загуби от Португалия със 72:34 третата среща от европейското първенство по баскетбол на инвалидни колички, което се провежда в столичната зала „Триадица“.
Гостите тотално надиграха нашите момчета през целия мач, предаде репортер на БГНЕС.
През първата част нашия отбор успя да отбележи едва две точки. В края на първата четвърт губехме с 25:2. Благодарение на екзалтиранат публика в залата, нашите момчета повярваха, че могат да бъдат равностоен съперник на далеч по-опитния португалски отбор. Така втората част завърши при резулта 35:19, а третата 54:27.
На нашия отбор му липсва опит и само това пречи да бъде по-равностоен съперник на португалците, коментира за БГНЕС баскетболният специалист и преподавател Кръстьо Църов. /БГНЕС